OptyOpty.com - to nowoczesny salon optyczny. W naszym salonie kupisz okulary i akcesoria dopasowane do
Twoich potrzeb. Nie bądź zaskoczony jak nasi specjaliści będą pytać Cię o rzeczy, które dla innych optyków nie mają większego znaczenia. Dla nas liczy się każda informacja dotycząca np. Twojego charakteru pracy, sytuacji w jakich okulary będą wykorzystywane itd. itd. Uważamy, że tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi tak samo nie ma dwóch takich samych par okularów.

OPTYK GRYFINO

Soczewki naszych okularów są zamawiane, produkowane i montowane w jednych z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na świecie laboratoriach Hoya i Rodenstock. Pracują dla nas wyspecjalizowani optycy stosujący unikalny 5-cio fazowy test jakości montażu, który daje gwarancję, że szkła i tym samym całe okulary są wykonane zgodnie z zamówieniem!

ZADOWOLENI KLIENCI

Sprzedaż okularów prowadzimy od bardzo dawna i mamy ogromne doświadczenie co mogą potwierdzić tysiące zadowolonych klientów, którym zrobiliśmy już okulary.

GRYFINO OPTYK

Jesli przedmiotem Twoich poszukiwań są okulary progresywne, jednoogniskowe, dwuogniskowych czy okulary dla dzieci np. z pryzmatem (tzw. pryzmaty) to dobrze trafiłeś! Znajdziesz u nas również specjalne okulary do komputera, okulary dla kierowców czy okulary sportowe.

Szybka rejestracja online 24h!

Nie musisz już czekać na otwarcie salonu, aby się zarejestrować do lekarza okulisty czy optometrysty na badanie wzroku. Teraz wystarczy kliknąć sprzeciwi widoczny na górze strony i wybrać dogodny termin wizyty.